news

Mekanizmalı Koltuk Hakkında

Koltuklar gerek evlerimizde gerekse iş yerlerimizde önemli konfor alanlarımızdan bir tanesidir. Koltukların rahatlığı kadar işlevselliği de çok önemlidir. Evlerimizde günün yorgunluğunu atabilmek, misafirlerimiz ile hem rahat hem de konforlu bir şekilde vakit geçirebilmek için koltukların önemi büyüktür. Günümüzde mekanizmalı koltuklar çok fazla ilgi görmektedir. Mekanizmalı koltuk hakkında söylenenler, çok rahat ve çok işlevselli olduğudur. Bu konuda birçok mobilya firması artık günümüzde mekanizmalı koltuk üretmeye başlamışlardır. 

 

Mekanizmalı Koltuk Özellikleri

Mekanizmalı koltuk hakkında söylememiz gereken en önemli şey koltukların çok fazla işleve sahip olduğudur. Koltuk takımları hem rahatlığınızı ön plana çıkarmalıdır hem de evinizin modern havasını ortaya çıkarmalıdır. Bu anlamda hizmet veren mekanizmalı koltuklar aslında birçok anlamda isteklerinizi karşılamaktadırlar. Mekanizmalı koltuk hakkında söyleyeceğimiz diğer özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 

•           Katlanabilir özelliktedir

 

•           Çoğu koltukta şarj takabilme özelliği bulunmaktadır

 

•           Hem yatak hem koltuk şeklinde kullanabilmeniz mümkündür.

 

Hemen hemen her markanın ürettiği mekanizmalı koltuklar fiyat açısından da normal koltuklar ile hemen hemen aynıdır. Bu nedenle günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Birden fazla parçanın bir araya gelerek oluşturulduğu bu takımlar hem göze hem de tamamen rahatlığınıza hitap etmektedir. Göründüğünden çok hafif bir şekilde tasarlanan bu koltukları dilediğiniz şekilde başka bir ortama taşıyabilirsiniz. Taşıması sanıldığı kadar zor olmamaktadır. Tilt mekanizmlı koltuklarda koltuğunuzun rahatlığını istediğiniz şekilde ayarlamanız mümkündür. Yine sırt mekanizmalı koltuklarda ise sırt kısmınızı kendi zevkinize göre ayarlamanız mümkün olmaktadır. 

 

Mekanizmalı Koltuk Modelleri

 

Mekanizmalı koltuk modelleri çok çeşitli olabilmektedir. Hem şık hem de konforlu olan bu modeller ister köşe takımı isterseniz normal bir salon takımı şeklinde olabilmektedir. Şarj, usb girişlerinin bulunduğu mekanizmalı koltuklarda dilediğiniz şekilde kendi rahatlığını ayarlayabilmeniz mümkündür. L tipi koltuk modelleri biraz daha küçük odalar için dizayn edilmiş, böylece fazla yer kaplamadan evinizde dilediğiniz rahatlığı oluşturabilme imkanını size sunmaktadır. Normal bir salon takımı genelde daha fazla yer kaplamaktadır ve odanızın biraz daha büyük olması gerekmektedir. Bu imkanı bulunmayanlar için biraz daha ufak modeller tasarlanmıştır. 

PROFESYONEL KURULUM

Türkiye'nin her yerine kurulum imkanı

7/24 AKTİF MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Her daim hızlı yanıt veren temsilci

UYGUN FİYAT POLİTİKASI

Bütçenize uygun fiyatlar

GARANTİLİ ÜRÜNLER

Tamamı garantili ürünler