news

Sırt Mekanizmalı Koltuk

Koltuklar, evler ve iş yerleri için en önemli mobilyaların başında gelmektedir. Bu yüzden  kullandığınız mekanın ruhuna ve alanına  uygun koltuk modellerini seçmeniz gerekmektedir. Çünkü mekanınıza uygun olarak seçilmeyen koltuklar hoş bir görüntü yaratmayacak ve ayrıca odanızda bir fazlalık gibi görünecektir. Koltukların bu özellikleri dışında sağlamlığı, taşınabilirliği ve konforu da  çok önemlidir. Alınan her koltuk uzun yıllar kullanılacağı için dayanaklı, konforlu ve şık bir görüntüye sahip olması için alınmaktadır. Bu yüzden koltuk seçmeden önce iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Bütçenizin , rahatınızın ve evinizin şıklığı adına doğru firmadan, doğru kalitede ve doğru modelde koltuk seçimi yapmanız çok önemlidir.

 

Birçok avantajı içinde barındıran sırt mekanizmalı koltuk, kullanıcıların ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Çok fazla işleve sahip olan bu koltukların fiyatları hususunda da diğer koltuklardan ayrışmazlar. Siz de bulunduğunuz mekanı konforlu ve şık bir hale getirmek istiyorsanız  mekanizmalı koltuklardan alabilirsiniz. 

 

Şık ve Konforlu Koltuk Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Evinizin, iş yerinizin kısacası yaşam alanlarınızın vazgeçilmez parçalarından biri de koltuklardır. Koltuklar  yaşam alanlarınızdaki diğer mobilyalar ile birleşerek mekanınızın görüntüsünü tamamlamış olur. Fakat uzun yıllar evinizde ve iş yerinizde sizin ile beraber olacak koltukları alırken dikkat etmeniz gereken birçok  unsur bulunmaktadır.  Bu unsurlar şöyledir;

 

•           Kullanacağınız mekanın büyüklüğü dikkate alınması gerektiği için alacağınız koltuğun boyutu önemlidir.

 

•           Koltuğunuzun tamamlayıcılarından olan yastıkların kalitesi, koltuğunuz ile birlikte uzun yıllar kullanacağınız için çok önemlidir.

 

•           Koltuğun renkleri, mekanın atmosferi ile uygunluk sağlaması gerektiği için önemlidir.

 

•           Koltuğun içinde kullanılan süngerin kalitesi  ve kalınlığı uzun yıllar kullanılacağı için önemlidir.

 

•           Koltukta kullanılan ayaklar,  koltuğun sağlamlığı açısından önemlidir.

 

•           Koltuğun kaplaması olacak olan döşemenin;  uzun ömürlü olması için sağlam olması gerekmektedir.  Ayrıca mobilyanın döşemesi temizlenmesi kolay olması için de silinebilir olması gerekmektedir.

 

•           Koltuk yapılırken her  ağaç ( sunta, kavak ağacı vb. ) cinsi kullanılmaz. Bu yüzden mobilyanın yapımında kullanılan ağaç, koltuğun sağlamlığı açısından önemlidir.

 

•           Koltuğunuzun yataklı olup olmaması koltuğun kullanılabilirliği açıdan çok önemlidir.

 

•           Koltuğun mekanizmalı olup olmaması konforlu olması adına önemlidir.

 

•           Koltuğun sandıklı  olup olması eşyalarınızı saklamanız adına önemlidir.

 

•           Aldığınız koltuğun garanti süresi de  koltuğunuzu uzun süre kullanabilmeniz adına çok önemlidir.


Koltuk alırken yukarıda sayılan unsurlara ve  daha fazlasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu özelliklerin  hepsini ve daha fazlasını bünyesinde barındıran  mekanizmalı koltuk, kullanıcılarına konforlu bir oturma alanı vadetmektedir. Ayrıca sırt mekanizmalı koltuklar yaşam alanlarınıza farklı enerjisi ile modern bir şıklık katmaktadır.

 

Konforun ve Şıklığın Yeni Adresi Sırt Mekanizmalı Koltuklar

 

Son yıllarda koltuk üreticileri  çeşit çeşit modeller üreterek müşterilerine  konforlu, şık rahat ve kolay taşınabilir ürünler  sunmaktadır.   Günümüz teknoloji imkanları ile üretilen bu  koltuklar evinizde  ve iş yerinizde günün yorgunluğunu atmanız ve dinlenmeniz için size büyük bir konfor sunmaktadır.   Özellikle, kullanılan son teknolojik ekipman ile üretilen sırt  mekanizmalı koltuk; eviniz, iş yeriniz  ve  sizin için büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Bu koltuklar uzun yıllar kullandığınız mekanın bir parçası olacak ve rahatlığı ile size huzurlu zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Sırt kısmını istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz mekanizmalı koltuklar birçok özelliğe sahiptir. Tasarımı ve kalitesi ile diğer üretilen koltuklardan farklı olan mekanizmalı koltuklar, istediğiniz  mekanlarda  kullanabileceğiniz şekilde üretilmekte ve içerisinde de birçok işlevi barındırmaktadır. 

 

 Yaşam Alanlarınızda Neden Sırt Mekanizmalı Koltuk Tercih Etmelisiniz?

 

Vücudumuz yorulduğunda birçok tepki vermektedir. Bilgisayar başında iş yapıyorsanız masaya eğilip doğrulurken sırtınızda ağrılar oluşabilir, ağır yük taşıdığınız bir işiniz varsa yine sırt ağrısı çekmek durumunda kalabilirsiniz. Gün boyu yaşadığınız bunlar vb. yorgunlukları evinizde  rahatlayarak yeni iş gününe hazır hale gelmek istersiniz.   Konforu  ve şıklığı ile ön plana çıkan sırt mekanizmalı koltuk tam da bunun için üretilmiştir.  Sırt mekanizması sayesinde  sırtlar arkaya doğru açılmakta ve bu sayede rahat etmeniz sağlanmaktadır.

 

 Günümüzde mobilya almak isteyenler tarafından sırt mekanizmalı koltuk seçimi,  içinde birçok avantaj barındırdığı için artık diğer mobilyalara göre daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu  durum koltuk üreticilerinin sırt mekanizmalı koltuk üretimine önem vermesine sebep olmuştur. Kullanıcıların bu koltuğa yönelimlerinin en önemli sebebi ise  diğer mobilyalara göre rahat olması ve birçok işlevinin bulunmasıdır.  Mekanizmalı koltuklar oturduğunuz mekanın atmosferine uygun olarak üretilmektedir.  Odanızın görüntüsünde herhangi bir fazla görüntü yaratmaz aksine modern görüntüsü ile ortamınızın atmosferine şıklık katar.  Ayrıca bu koltukların yatak olma özelliği ile misafirlerinizi ağırlamada size büyük rahatlık sağlayacaktır. Kolay hareket edilebilir olması nedeni ile istediğiniz yere zorlanmadan taşınmaktadır. Sandık olma özelliği ile eşyalarınızı saklayabilme avantajı sunmaktadır. Bu özellikler ile beraber sırt mekanizmalı koltuklar usb girişi,  şarj yapabilme özelliği, katlanabilme özelliği, diğer mobilyalara göre daha uzun ömürlü olma özelliği gibi birçok işlevi  de içinde barındırmaktadır. 

 

Mekanlarınıza Farkı Bir Enerji Katacak Olan Sırt Mekanizmalı Koltuk Modelleri Nelerdir?

 

Son yıllarda mekanizmalı koltuk modellerine kullanıcıların gün geçtikçe yönelimleri artmaktadır. Buna bağlı olarak da üreticiler tarafından mekanizmalı koltuk üretimine ilgi gün geçtikçe artmaktadır.   Ayrıca bu ilgiye bağlı olarak da  koltuk üreticileri mekanizmalı koltuklarda çeşitliliğe önem vermeye başlamışlardır. Şık ve konforlu olan bu koltukların salon takımı, berjer, köşe takımı gibi zevkinize göre birçok çeşidi bulunmaktadır. İstediğiniz şekilde ayarlanabilme özelliğine sahip olan bu koltuklar, kullandığınız her mekana uygunluk sağlamaktadır. 

Küçük olan odalara  veya oturma odanıza mekanı daraltmayacağı için köşe takımı da denen L tipi  mekanizmalı koltuklar daha uygundur. Görüntüsü ile odanın dizaynına tamamlayacak ve ortamınıza modern bir görüntü katacaktır.  Büyük salanlara göre üretilen  mekanizmalı oturma gurupları ise salonunuzda yer alan diğer objeleriniz ile birleşerek salonunuzun tamamlayıcısı olmaktadır.  İstediğiniz mekana yerleştirebileceğiniz sırt mekanizmalı berjerler ile ise mekanınıza şıklık katabileceksiniz. Ayrıca rahatlığı ile mekanizmalı berjerler sizlere büyük konfor sağlayacaktır. İş yerleriniz için ise mekanizmalı ikili koltuklar daha iyi olacaktır. Bu koltuklar fazla bir yer kaplamaz iken iş yerinizin ortamı ile de uygunluk sağlayacaktır.

 

Sırt Mekanizmalı Koltuk Fiyatları

 

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilenlerden olan sırt mekanizmalı koltuğu iş yerinizin, oturma odanızın veya salonunuzun en güzel köşesine yerleştirilerek  görünüşleri ile alanınıza farkı bir hava katabilirsiniz. Albimo Mobilya olarak son teknolojik ekipmanlar ile müşterimizin evlerine veya iş yerlerine uygun, konforlu  ve zarif sırt mekanizmalı koltuklar üretiyoruz. Sizde eskiyen mobilyalarınızı değiştirmek isterseniz, yeni ev  kuruyorsanız veya yeni iş yeri açıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Nano teknolojik kolay temizlenebilen kumaşlarla ve kaliteli malzemelerle ürettiğimiz sırt mekanizmalı koltuklar size ve sevdiklerinize büyük bir konfor sunmaktadır. 

 

 Evinizin veya iş yerinizin tamamlayıcısı olan sırt mekanizmalı koltuk fiyatları; koltukların işçiliğine, boyutlarına, tarzına ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Evinizi dekora ederken birçok mobilyaya ve aksesuara ihtiyaç duyarız. Bunun içinde bütçemizde yer açmamız gerekmektedir. Bütçenize uygun fiyatlar ile kaliteli mobilyalar almak isterseniz Seyran Koltuk olarak yanınızdayız. Kesenize ve evinize uygun birçok şık ve konforlu sırt mekanizmalı koltuk modelimiz firmamızda mevcuttur. Web sitemiz üzerinden istediğiniz sırt mekanizmalı koltuk modelini seçebilirsiniz.  Detaylı bilgi için yine sitemiz üzerinde yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. 

PROFESYONEL KURULUM

Türkiye'nin her yerine kurulum imkanı

7/24 AKTİF MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Her daim hızlı yanıt veren temsilci

UYGUN FİYAT POLİTİKASI

Bütçenize uygun fiyatlar

GARANTİLİ ÜRÜNLER

Tamamı garantili ürünler